Állás

Munkatársat keresünk Call-Center operátori munkakörbe.

Feladat:

  1. Viszonteladói partnereink üzleti, vagy szakmai tájékoztatása, oktatások, bemutatók, egyéb találkozók egyeztetése.

Elvárásaink:

- Érettségi bizonyítvány
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó kommunikációs készség (elsősorban beszédtechnika terén)
- Angol nyelv magabiztos használata

Előny lehet:

- Operátori munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk:

- Termékkör, mint érdekes, modern, innovatív technológia
- Munkavégzés egy motivált, haladó gondolkodású csapatban

- Fejlődési lehetőség, belső képzések

- Teljesítményarányos bérezés

Kapcsolat

 Cím: 3300 Eger, Szarvas G. utca 7. 3. em. 42.

ico phone

06-20-669-3815

 ico mail  info@clevertouch.hu

Munkatársak, online kapcsolatfelvétel »

Hírlevél feliratkozás »

shara logo white

CleverTouch Bt.

Szarvas G. utca 7. 3. em. 42.

Tel.: +36206693815

E-mail: info@clevertouch.hu

Információk

Főoldal

Cégünkről

Állás

Ügyfélszolgálat

Kapcsolat
Támogatás

Hibabejelentés

facebook-mini twitterlogo mini youtube-mini gplus-mini